Nagy nevű, autóalkatrészeket gyártó partnerünk számára keresünk munkavállalókat hosszú távra Székesfehérvárra, OPERÁTOR és GÉPKEZELŐ pozíciókba!
Erdélyi munkavállalóinknak szervezett utaztatást és teljeskörű ügyintézést is biztosítunk!

FELADATOK:
- Kijelölt gépek kezelése
- Alkatrészek, szerelvények gyártása
- Selejtkezelés, munkaterület rendben tartása

ELVÁRÁSOK:
- Minimum 8 osztály
- Többműszakos munkarend vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:
- Műszakpótlékok
- Cafeteria, bónusz- és jutalomrendszer
- Ingyenes ki- és hazautaztatás (szervezett buszjárat)
- Ingyenes, kultúrált szállás (akár pároknak is)

ÉRDEKLŐDNI:

Tel. 0742 622 056
Email. Erdely@jobtain.hu.

Információk a hirdetésről

Ár2 500 RON
Termék állapotaÚj
Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.18
Megtekintve6781 alkalommal
Azonosító#436191

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőVarga Beata
TelepülésSzékesfehérvár / Magyarország
WeboldalJobtain.hu