Sokan kerestek meg bennünket a korábbi időszakban, hogy szeretnének párban, nyelvtudás nélkül Angliába dolgozni, de nem Londonban!
Ezen kéréseknek sikerült a partnercégünknek eleget tennie, így most az egyik vezető snack készítő brit vállalathoz keresünk dolgozókat 15 fő személyében.
Feladatok:
- sütött termékek gyártásában való részvétel
- csomagolás
- egyes termékek kézi csomagolása
- termék/anyag mozgatás
- a csomagolt kész termékek kartonba rakása
- a karton megfelelő ragasztószalaggal való lezárása
- a kartonok előírás szerinti palettára helyezése
- gyártási hulladékok és melléktermékek összegyűjtése
- munkaterület tisztán tartása, takarítása
Elvárások:
- nyelvtudás nem szükséges
- hosszú távú és fegyelmezett munkavégzés
- jó munkabírás
- nyitott szemlélet
- kézügyesség
- megbízható munkavégzés, felelősség tudat
- órabér: 7,5- 7,8 font/óra, fizetés hetente, első fizetés a megszokott módon, a második héten, azt követően hetente angol bankszámlára
- munkaruha: acél betétes bakancs, farmer, vagy szabadidő alsó, póló/hosszú ujjú
- erre kapnak bent egyszer használatos köpenyt, védő sapkát, kesztyűt és a cipőre felhúzható cipővédőt
Mindkét helyen: heti 40 óra+sok túlóra lehetőség
Megkereshető havi fizetés: 450.000- 650.000. -
Óraszámtól függően.
Szállás albérlet formájában van biztosítva a megérkezés pillanatától., melyet birtokba venni csak akkor lehet, ha a megérkezéskor kifizette a szállását.
Ni number és bankszámla ügyintézés.
Közvetítői díj nincs, azonban önerővel rendelkezni kell. (utazás, szállás és 2 heti étkezés)
Jelentkezni lehet
+36704150034
Fényképes magyar önéletrajzokat kérünk:
munka1017@gmail.com
Tárgy mező: Chips.

Információk a hirdetésről

Ár1 500 EUR
Termék állapotaÚj
Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.17
Megtekintve6669 alkalommal
Azonosító#439027

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésArad / Arad megye