Hirdetés tartalma

HIRDETÉS SZÖVEGE:
Húsipari félkész termékek előállítása és csomagolása Németországban!
Szívesen dolgozik élelmiszerrel?
Rendelkezik már legalább fél év húsüzemi csomagolói vagy termelési munkatapasztalattal?
2019 november kezdéssel keresünk összesen 35 munkatársat Delbrück-ben (Németország) található partnerünk számára.
Feladatok: panírozott, töltött, bepácolt húsok elkészítése és csomagolása.
A német nyelvtudás előny, de nem feltétele a jelentkezésnek, a munkafolyamatok 1-2 hét betanulási idő alatt elsajátíthatóak.
Az üzemben nagyon kulturáltak a körülmények, nincsen kellemetlen szag, a hőmérséklet +7 és +8 fok közötti.
Amit ajánlunk:
- Órabér: bruttó 12,49 EUR;
- Minden nap 8 óra munka + fél óra szünet, a munkaidő 13:30 – kor kezdődik és 22:00 – kor ér véget;
- Túlóra lehetőség szombaton, de csak alkalmanként;
- Ingyenes munkaruha és munkavédelmi cipő;
- A fél év próbaidő lejárta után Urlaubsgeld-et és Weihnachtsgeld-et fizetünk;
- Szálláshely (217 EUR/hó/fő), ennek részleteiről minden komolyabb pályázónkat tájékoztatjuk;
- Dolgozói kedvezmény az üzem által előállított termékek vásárlására;
A jelentkezés feltétele:
- Legalább fél év értékelhető munkatapasztalat húsüzemi termékek előállításában, csomagolásában vagy eladásában;
- Nyitott, barátságos, közvetlen, dolgozni akaró személyiség, aki jól tud együttműködni csapatban
- Az élelmiszeriparban szokásos higiéniai normák ismerete.
Köszönjük és várjuk jelentkezését!
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE (I):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
Betanított munka
Teljes munkaidő
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
betanítót munka, nem igényel tapasztalatot

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Németország, Delbrück
MENTÉS JELENTKEZEM
A HIRDETÉS ADATAI:
Pozíció neve: Húsüzemi munka Németországban
Hirdető Groupé -Igs GmbH
Elsődleges kategória: Fizikai, Segéd, Betanított munka - Betanított munka
Terület: Külföld, Németország
Város: Delbrück
Jelentkezni és érdeklődni fényképes önéletrajzzal lehetséges:
Himacon.company@5.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.12.16
Megtekintve5086 alkalommal
Azonosító#507324

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésDelbrück / Egyéb régió
Weboldalhttps://personal-service13.webnode.hu