Hirdetés tartalma

Betanított munkásokat.
Tészta készítő munkakörbe.
MUNKÁRA VONATKOZÓ INFORMÁCIÓK/ JUTTATÁSOK:
Fizikai munka bel téren: száraz tészta készítés:
- alapanyag előkészítése
- az automata gépek feltöltése
- a friss áru előkészítése csomagolásra
- csomagolás és raktározás
Munkaidő:
hétfőtől péntekig, heti váltott műszakban
Munkaviszony: munkavégzés ausztriai bejelentéssel történik az ausztriai munkajognak megfelelően
Fizetés, juttatások: 1400 euró kezdő fizetés nettó + teljesítmény bónusz.
Szállás: Munkáltató által biztosított szállás, amely panzió jellegű, jó minőségű, bútorral felszereltek, főzési és mosási lehetőség van.
Munkakezdés várható ideje: folyamatos.
ELVÁRÁSOK
Eltökéltség hosszú távú külföldi munkához
Fizikai állóképesség
Kitartás, elkötelezettség, megbízhatóság
Dolgozni akarás
Motiváltság a jó minőségű munkavégzéshez
Monotonitás tűrés
ELŐNY:
Német vagy angol nyelvtudás
Szakmai tapasztalat
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE (I):
Fizikai, Segéd, Betanított munka
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Ausztria, Linz
Jelentkezni fényképes német vagy magyar nyelvű önéletrajzzal: work4you. Co@eclipso. at

A kiválasztót személyeket vissza hívjuk telefonon, további kérdésekre e-mailen válaszolunk. Köszönjük

A jelentkezéskor írja meg hogy: Linz.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.12.16
Megtekintve7066 alkalommal
Azonosító#507326

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésLinz / Egyéb régió
Weboldalpersonal.servicegmbh@personal-servicegmbh.de