Németországi, hosszú távú munkavégzésre keresünk faipari betanított munkásokat!
Mire számíthatsz?
Egy családi vállalkozásnak indult faipari gyártó cégnél fogsz dolgozni, ahol a dolgos ember a legnagyobb kincs és ennek megfelelő becsben is tartják a jó dolgozót. Cégünktől átlagosan 18-26 fő dolgozik itt. Újak és régebbi munkavállalók vegyesen, tehát kommunikációs nehézséged nem lesz a munkavégzés és a munkahelyen való beilleszkedés során.
Feladataid lesznek:
– faládák összeszerelése
– gyártási munkálatokban való segédlet
– faipari gépek alapszintű, betanított jellegű használata
Hol fogsz dolgozni?
A munkavégzés Düsseldorf egyik elővárosában történik. Düsseldorf Németország nyugati iparvidékén.
Mennyit tudsz keresni?
Ebben a munkakörben átlagosan 180 órát dolgoznak (túlóra lehetőség van tehát) az urak és ennek megfelelően nettó 1400-1500€-t keresnek havonta.
Kiket keresünk?
Elsősorban jó fizikumú, életerős uraknak ajánljuk, akik szeretik a fizikai munkát. A feladat betanított jellegű, tehát a jó fizikumon felül egyéb különösebb előfeltétele nincs. Előny persze, ha rendelkezel alap szintű német nyelvismerettel, vagy esetleg valamiféle tapasztalattal a faiparban, esetlegesen ilyen irányú érdeklődéssel.
Hogyan tudsz jelentkezni?
Jelentkezni az alábbi email címen: job. personal@outlook.com

A kiválasztót személyeket vissza hívjuk telefonon, további kérdésekre e-mailen válaszolunk. Köszönjük
A jelentkezéskor írja meg hogy: Düsseldorf.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2020.11.04
Megtekintve5457 alkalommal
Azonosító#507327

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésDüsseldorf / Egyéb régió
Weboldalhttp://jobpersonalgmbh.nanoweb.hu/