A székelyudvarhelyi Petőfi Panzió alkalmaz recepcióst, szakácsot és szakácskisegítőt.
Előnyt jelent ha már dolgozott ebben a munkakörben valamint idegennyelv-tudás (angol vagy német).
Elvárások:
A recepciósnak magyar és román nyelvtudás.
Megbízhatóság, rugalmasság.
Amit biztosítunk:
hosszú tavú munkalehetőség
modern munkakörülmények
kiemelt bérezés
A szakácsnak szükség esetén lakást is biztosítunk.
Érdeklődni a 0744-682655 telefonszámon lehet.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2019.10.22
Megtekintve6617 alkalommal
Azonosító#515684

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőJ
TelepülésSzekelyudvarhely / Hargita megye