Hirdetés tartalma

Jovo hetvegi KIUTAZÁSSAL keresünk 6 TARGONCÁST.
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
-Stadtallendorf (Nahe Marburg) közelében
FELADATOK:
-Árú szállítás.
-Polc feltöltés.
-A targonca vezetőknek a megrendelt palettára rápakolt árukat a gyártósorhoz kell vinniük vagy a teherautót megpakolniuk a termékekkel.
-A közlekedés raktáron belül történik.
JELENTKEZHETNEK:
-Kimondottan csak férfi személyre van szüksége a cégnek.
KORHATÁR:
-18-45 ÉV
KÉPZETTSÉG:
-Nem szükséges legyen logisztikai raktárban való képzettség de kell legyen minimális tapasztalat (6 hónap) valamint targonca vezető engedély esetleg teherautó vezető engedély. NYELVTUDÁS:
-Nem szükséges de előny ha van legalább egy A1-szint, kezdő szint.
-A2/B1 német nyelvtudással váltásonként 1 személy jelentkezhet csoportfelelősnek.
JOGOSITVÁNY:
-Nem szükséges de ha van előnyt jelent.
FIZETÉS:
-Targoncásoknak: 14,00 euró/óra
-Csoportvezetőknek: 15,00 euró /óra
MUNKAIDŐ:
-Hétfőtől-Péntekig, napi 8 óra.
-Van túlórázási lehetőség is szombatin napokon.
Keres bizalommal a 0040756948150 telefonszámon. Naponta 8-20 óra között.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.10.22
Megtekintve4392 alkalommal
Azonosító#538533

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőRecruiting
TelepülésCsikszereda / Hargita megye