Konyhai kisegítő munkatársat alkalmazunk a Várdomb étterembe (Csiksomlyó), azonnali kezdéssel.
Elvárások: megbízhatóság, a munkájára és a személyes higiéniára egyaránt igényes munkatárs.
Feladatok: a szakács munkájának segítése, alapanyagok előkészítése, a konyha tisztán tartása.
Amit ajánlunk: teljes munkaidő, versenyképes bérezés, betanítás, csendes és kellemes környezet.
Jelentkezni lehet a 0745 045086 telefonszámon vagy az office@vardomb.ro e-mail címen.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2024.03.19
Megtekintve292 alkalommal
Azonosító#560455

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye
Weboldalstr. Campul Mare nr.150