Szerelöket, villanyszerelöket, müszereszeket keresünk Chemnitzbe!
1. Feladatok:
• Kapcsolószekrények bekabelezése tervezet utani összeszerelese
• Kabelcsatornak felszerelese es kabelek bekötése
• Komponens kabelek csatlakoztatasa
Kiket keresünk:
• Sikeresen letett szakmunkas vegzettseggel rendelkezök- villanyszerelö/mechatronikai müszeresz/ipari gepesz/lakatos/szerelö
• Par ev szakmai tapasztalat elöny
• Müszakokban valo munkavegzes
• Egyeni keszsegek: teherbiras, gyorsasag, megbizhatosag
Mit kinalunk:
• Munkaszerzödes teljes munkaidoben
• Tarifa szerinti berezes 14 EUR-tol-
• Plusz Ipari pótdij (Branchenzuschläge)
• Pótlek
• Plus Sonderleistungen- Karacsonypenz es Szabadsagpenz a próbaidö után
Ha Chemnitzben szeretne elni, lakaskeresesben tudunk segiteni.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.05.17
Megtekintve2968 alkalommal
Azonosító#569292

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőEisen
TelepülésNémetország / Hargita megye
Weboldalhttps://www.eisen-personalservices.de