Asszisztensi állásra keresünk érdeklődő személyt a Tornai Enikő közjegyzői irodába. (Csíkszereda)
Mit kínálunk?
* Kiemelkedő jövedelem
* Komplex, kihívásokkal teli, változatos munkakör
* Hosszú távú munkalehetőség
* Kellemes munkahelyi légkör
Feladatok
* Kiegészítő napi irodai asszisztensi, ügyviteli feladatok ellátása
* Bejövő/kimenő posta iktatása, ügyfelek fogadása, kimenő/bejövő hívások kezelése
Elvárások
* Legalább középfokú végzettség
* Magabiztos tárgyalóképes román nyelvtudás szóban és írásban
* Önállóság, proaktivitás, terhelhetőség
* Kiváló számítógép felhasználói ismeretek (Microsoft Word, Excel, Internet, stb.)
* Dinamikus, határozott személyiség, strukturált gondolkodásmód
* Elhivatottság
* Gépírástudás
Előnyök
* Jogi asszisztensi végzettség
* Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Önéletrajzokat a bnptornaieniko@gmail.com e-mail címre várjuk. Több információért hívja a következő telefonszámok valamelyiket: 0744-601602 és 0748-917098.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.06.13
Megtekintve4840 alkalommal
Azonosító#579388

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye