Hirdetés tartalma

Uzoni húsmarha farmra lelkes, dolgos munkatársat keresünk.

Feltétel:
Állattenyésztésben tapasztalat
Szeresd az állatokat - ez a legfontosabb.
Szeress dolgozni - enélkül nem megy.
Józan életvitel

Feladatok:
Mivel gazdaság vagyunk, mindent kell csinálni.
Meg kell fogni a villa végét, etetni, itatni, almolni, füvet nyírni, állatokat hajtani, seperni, trágyát lapátolni, stb...
munkaprogram 7 től 17 ig (9-10 ig és 13-14 ig szünet)

Amit nyújtani tudunk:
Bejelentett munkahely
Kezdő fizetés 2200 Ron (első 3 hónapban) utána megegyezés szerint emelünk
Igényes, rendezett munkakörnyezet
Folyamatosan fejlődő munkahely.

Minden további kérdésre válaszolunk telefonon
0745389608.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.03.28
Megtekintve3962 alkalommal
Azonosító#618838

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSepsiszentgyorgy / Kovászna megye