Hirdetés tartalma

Az RCS-RDS (DIGI) munkatársat keres. A munkakör leirása:
- a Hargita megyében épitett DIGIMOBIL antennák nyilvántartása
- az újonnal épülő mobiltornyok engedélyeztetési eljárásának lebonyolitása
- az antennaépitések levezénylése
B. Kat. hajtási jogositvány alapelvárás

Előnyt jelent a telekommunikácóban szerzett tapasztalat, rugalmasság, csapatmunkára való hajlam, jo szervezo keszseg, valamint fejlett technikai beállitottság.
Önéletrajzokat a -csaba benko@rcs-rds.ro- e-mail cimre várunk. Jelentkezési határidő február 19.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.02.18
Megtekintve4824 alkalommal
Azonosító#692159

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőBenko Csaba
TelepülésHargita Megye Területe / Hargita megye