Hirdetés tartalma

Az állás leírása

Németországi, hosszú távú munkavégzésre keresünk csomagolókat, kartonozókat!
Mire számíthatsz? A cég, ahol dolgozni fogsz műanyagipari termékek gyártására szakosodott és létszámbővítés miatt keresi leendő munkavállalóit!
Cégünktől átlagosan 15-30 fő dolgozik itt.
Amit nyújtunk számodra: – Amennyiben a jelentkezés után pozitív visszajelzést kapsz:
– Biztos munkahely vár téged Németországban.
– Minden partnerünknél vannak magyar nyelvű munkavállalóink, így kommunikációs nehézséged nem lesz, amennyiben nem rendelkezel német nyelvtudással.
– Kiutazásban szervezési segítséget nyújtunk.
– Bármilyen kérdésed van munkavállalóként, kapcsolattartó kollégánk készséggel áll rendelkezésedre!
– Szállásban, kiutazásban segítséget nyújtunk!
- Kezdési idő 2023.04 folyamatosan
Feladataid lesznek: – műanyagipari termékek gyártása
– kotonozás
– dobozolás
Hol fogsz dolgozni?
Frankfurt varos környékén.
Mennyit tudsz keresni? Ebben a munkakörben átlagosan 180 órát dolgoznak a munkavállalóink, ennek megfelelően
Nettó 1800-2250 eurót kereshetsz havonta!
Kiket keresünk? Urak és Hölgyek vegyesen dolgoznak!
A feladat betanított jellegű, tehát a jó állóképességen felül egyéb különösebb előfeltétele nincs. Előny persze, ha rendelkezel alap szintű német nyelvismerettel és/vagy valamiféle tapasztalattal a műanyagiparban.
Hogyan tudsz jelentkezni?
Jelentkezni az alábbi e-mail címen fényképes nemet vagy magyar önéletrajzzal lehet: dremo. Gmbh@germanymail.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.04.16
Megtekintve1554 alkalommal
Azonosító#700817

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőManpower Ag.
TelepülésBazel / Egyéb régió