Hirdetés tartalma

Csomagolói segédmunka Németországban
Az állás leírása
A németországi partnerünk számára keresünk munkavállalókat mielőbbi kezdéssel az alábbi pozícióra:
Betanított segédmunka
Feladat:
• Csomagolói munka: gasztronómiai árucikkek csomagolása
• Munkavégzés 6:00-15:00 vagy 15:00-22:00 óra között

Elvárások:

• Fizikai terhelhetőség
• Német nyelv ismerete A2-es szinten
• Előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a munkaadó kínál:

• Német bejelentés és teljes munkaidős foglalkoztatás
• Bruttó 15,79 eurós órabér
• Egészségügyi szolgáltatási és egyéb járulékok
• Gyermekek után járó támogatás igényelhető
• Fizetett szabadság
• Mindazok a szolgáltatások, amik egy németországi munkavállalót megilletnek
• Szállást a munkaadó tud biztosítani kulturált körülmények között.
• A szállás rezsivel együtt 270 euró egy ágyas szobákban, és 220 euró, ha kétágyas szobában történik az elhelyezés. Erre nem kell előre fizetni, majd a fizetésből kerül levonásra.

Munkavégzés helye: Münster környéke
Önéletrajzot kérjük az alábbi email címre küldeni: jobs4you@mail. De, megjelölve a lehetséges kezdés időpontját.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.04.16
Megtekintve1868 alkalommal
Azonosító#700820

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőManpower Ag.
TelepülésMünchen / Egyéb régió