A Carpatlift SRL székelyudvarhelyi kirendeltségére keresünk értékesítési asszisztenst.

Munkakör leírása

Feladata:
-Értékesítési tevékenységgel kapcsolatos információk rögzítése az -SAP integrált rendszerbe
-A kirendeltség tevékenységével kapcsolatos emailek, jelentések elkészítése és elküldése
-Adminisztrációs tevékenység
-A kirendeltség tevékenységeinek, illetve azok ütemezésének a nyilvántartása
-Egyéb feladatok

Elvárások
-Felsőfokú végzettség
-Microsoft Office ismerete
-Pontosság, megbízhatóság, szorgalom
-Román nyelv jó szintű ismerete

Előnyt jelent:
-SAP vagy más integrált rendszer ismerete
-Angol nyelv ismerete
-Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
-Piacképes fizetés
-Mobil telefon
-Szakmai továbbképzési lehetőség
-Előrelépési lehetőség értékesítő munkakörbe

Elvárt nyelvtudás
Román.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.06.23
Megtekintve4263 alkalommal
Azonosító#712765

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőBiro Levente
TelepülésUdvarhely / Hargita megye
Weboldalwww.carpatlift.ro