A TrendGSM új munkatársat keres csíkszeredai üzletébe eladói munkakörre.
Szeretnél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja lenni? Frissen végzett vagy, vagy csak egyszerűen dolgozni szeretnél és még nem találtál munkát? Itt egy kihagyhatatlan lehetőség számodra!

Munkakör leírása:
- telefonok, tabletek és tartozékok értékesítése

Elvárásaink:
- minimum középfokú végzettség
- középfokú számítógépes ismeretek
- román nyelv ismerte kommunikációs szinten
- precizitás
- nyitottság a tanulásra és új ismeretek elsajátítására

Előnyt jelent, ha:
- 25 év alatti valamint frissen végzett vagy.

Amit biztosítunk számodra:
- versenyképes fizetes
- fiatalos, dinamikus, nyitott csapat
- igényes munkakörnyezet
- hosszú távú, biztos munkalehetőség
- teljes körű szakmai támogatás.

❗️Ha ajánlatunk felkeltette a figyelmed, várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az info. Trendgsm@gmail.com e-mail címre, valamint az üzletbe (Tulipán áruház) hétköznap 9:00 és 20 között. ❗
Jelentkezési határidő július 26.
Csak a kiválasztott személyeket értesítjük.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.07.22
Megtekintve4420 alkalommal
Azonosító#721596

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőTrendgsm
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye