Hirdetés tartalma

Szak és szakképzetlen munkásokat keresűnk!!

NTN-SNR Rulmenti- csapágy es kardántengely gyárto francia-japán cég, Nagyszebeni székhellyel, keress gyártási szak es szakképzetlen munkásokat, azonnali kezdéssel!
Telefon 0374390355 vagy Whats APP 0744698343
Feladatok
• Szerelési feladatok ellátása,
• Alkatrészek előkészítése
• Termékek vizuális ellenőrzése és csomagolása
• Kúlőmbőző dokumentumok kitőltése
Egyéb információk
• Kezdés: azonnal!
• Munkavégzés helye: Nagyszeben
• 1 honapos munka képzés
• Haromhet munka utan, 1 hetre haza szállitást biztositunk
• Ingyenes szállást
Elvárások:
• Általános iskolai végzettség;
• Jó kézügyesség;
• Kitartás, precizio;
Fizetési csomag
• Határozatlan idejű munkaszerződés egy stabil hátterű francia- japán cégnél
• Versenyképes fizetes
• Termelési es minősegi bonusz
• Régiséget a cégnel fizessúk
• A tulorakat duplan fizessúk
• Túlóra bónusz
• Karácsonyi meg Husvéti bonuszok
• 100 euro net bonusz, minden ajánlott személy után
• 18 lejes értekú étkezési utalvány, januártol 20 lej nap
• 13. havi fizetés
• 25 nap fizetett szabadság
• Pénzben nyujtott támogatás kúlőnbőző családi események alkalmábol
• Orvosi ellátás csomag
• Fogorvosi ellátási csomag
• Ingyenes buszjárat a munkahelyre
Elerhetőseg: NTN-SNR Rulmenti Sibiu –Nagyszeben; -str/utca Salzburg nr/szam. 6Judetul/megye Sibiu/Szeben.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.07.22
Megtekintve4300 alkalommal
Azonosító#723244

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzeben / Szeben megye