Feladatkör: Egy ügyfelünk részére keresünk hegesztői feladatok ellátására azonnali kezdéssel MIG/MAG/WIG hegesztésben jártas munkavállalókat.
Feladatok: egyszerű kapcsolószekrények hegesztése, elő készítése, gyártása
Város: Németország - Dessau
Elvárások: - Hegesztési területen szerzett tapasztalat elvárás (MIG/MAG/WIG tapasztalat
előny)
-Minimum A2-es német vagy Angol nyelvtudás a helyszíni kommunikáció végett
Korhatár: 18-50 év
Órabér: Bruttó 13,00€ órabér
Szállás: 250,00 €/fő
Munkaruházat biztosított a dolgozók részére.
Direkt német alkalmazás történik!
Előnyben részesülnek akik rendelkeznek jogosítvánnyal vagy saját gépjárművel!

További információkért a megadott telefonszámon lehet érdeklődni!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.08.10
Megtekintve4208 alkalommal
Azonosító#725795

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSt Office
TelepülésCsikszereda / Hargita megye