Hirdetés tartalma

Svedorszagba keresek viz szerelöket
Legyél vállalatunk értékes tagja! Folyamatosan fejlődő cégünk bővítése érdekében több éves tapasztalattal rendelkező Vizszerelöket keresünk.

Főbb feladatok:
Családi házak vizszerelese

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, határozatlan időre (hosszú távra)

Munkavégzés kezdete:
Marcius

Fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével az
E-mail cím mutatása itt fgkvvsobyggab@gmail.com címre várjuk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.02.08
Megtekintve3442 alkalommal
Azonosító#728812

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőKaroly
TelepülésVästerhaninge / Hargita megye
WeboldalDahliavägen 22