Folyamatos munkába állással keresünk gipszkartonszerelőket Németország területére!

Kizárólag önálló szakembereket keresünk, segédeket nem. Német nyelvtudás nélkül is lehet jelentkezni!

Munkavégzés helye: München, Németország

Feladatok:
- díszítő burkolati panelek mérése, kijelölése és felszerelése

- szerkezetépítés

- burkolati rétegek felvitele

- rajzról kell tudni olvasni!

Elvárások:
- önálló munkavégzés, min. 2-3 év szakmai tapasztalat

- rugalmasság, alkalmazkodó készség

- megbízhatóság, terhelhetőség

Amit kínálunk:
- fizetés megegyezés szerint nettó 2000-2500eu (szaktudástól függően)

- túlórázási lehetőség

- néhány hetente hazajárás lehetséges

- ingyenes szállás jól felszerelt apartmanokban

- céges autó munkába járáshoz

- stabil, hosszú távú munka

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az info@humanskill. Org e-mail címen lehet, érdeklődni a +36203827224-es telefonszámon!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.09.23
Megtekintve3903 alkalommal
Azonosító#732134

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőHuman Skill
TelepülésMünchen, Németország / Egyéb régió