Hirdetés tartalma

24 órás idősápolás, betegápolás munkák Ausztriában

24 órás idősgondozás, betegápolás munkák Ausztria több területén, közel a határhoz (Burgenland, Niederösterreich és Bécs) több éves szakami tapasztalattal

Feladatok:
• Beteg gondozása
• Beteg segítése
• Beteg mosdatása
• Családdal kommunikáció (beteg állapotáról beszámolás)
• Igény szerint főzés
• Igény szerint apróbb házimunka
• Igény szerint bevásárlás
Követelmények:
• Folyékony német kommunikáció
• Legalább 200 órás házi betegápoló-gondozó tanfolyam, bizonyítvánnyal
• Oltásról – kivéve Szputnyik, Sinopharm – igazolás (ennek hiányában PCR-teszt)
• Gewerbe megléte, ennek hiányában segítünk az elindításban
• Lelkiismeretes munkavégzés
• 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
Főbb információk:
• Osztrák partnerünk keresi lelkes ápolóit 24 órás idősgondozáshoz, betegápoló munkákra.
A munkavállalás Gewerbe-vel történik, azaz egyéni vállalkozással. Ha a jelentkezőnek nincs Gewerbe-je partnerünk segít annak kiváltásában, hivatalos ügyek inétzésében.
• A turnusok általában 2-4 hetesek, saját szoba
• Az SVA-t az ápoló fizeti
• Bérezés: az iparágban szokásos napi díjak, képesítéstől és a beteg állapotatól függően.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2021.11.25
Megtekintve3809 alkalommal
Azonosító#742915

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőMelinda
TelepülésBurgenland,nÖ,wien / Egyéb régió