Szereted a kihivásokat, szereted a kommunikációs-, szervező- készséged érvényesíteni? Szeretnél egy teljesen új és innovatív mozgalom részese lenni?

Ha igen, gyere, rád várunk!

Az Eco-Tiny House folyamatosan bővülő csapatába keresünk magabiztos, talpraesett Projekmenedzsert, Projektfelelőst.

Főbb feladatok:
A folyamatok koordinálása a házikó eladásának pillanatától egészen az átadásáig:
• Napi szintű kapcsolattartás az ügyfelekkel;
• Folyamatos kapcsolattartás a projektben érintett kollegákkal;
• Pontos információk összesítése, átadása:
• a tervezési osztály fele;
• a pénzügyi osztány fele
• a beszerzési osztály fele;
• a gyártási osztály fele;
• Építési folyamatok napi szintű dokumentálása (fotók, videók és táblázatok);
• Utánfutó beíratás koordinálása;
• Kész házikók szállításának a koordinálása.

Amit elvárunk:
• Társalgási szintű (C1) angol és román nyelvtudás;
• Jó kommunikációs készség;
• Önálló problémamegoldó készség;
• Számítógép-felhasználói készség;
• Precíz, gyors, igényes és kreatív hozzáállás;
• Szervezőkészség;
• Terhelhetőség.

Előnyt jelent:
• Német nyelvtudás;
• Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat;
• Építkezésben, építkezésben lévő folyamatokban való tapasztalat.

Amit kínálunk:
• Családias hangulat;
• Tiszta jogviszony;
• Fejlődési lehetőség;
• Versenyképes fizetés, juttatás;
• Változatos feladatkörök;
• Hosszútávú munkaviszony;
• Fix munkaprogram és rövid péntek.

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél a kis csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes, frissített önéletrajzod egy kis motivációs szöveggel a hello@ecotiny. House e-mail címre.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.04.20
Megtekintve1847 alkalommal
Azonosító#751210

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalwww.ecotiny.house