Az Eco-Tiny House folyamatosan fejlődő csapata legalább 5 év tapasztalattal rendelkező, megbízható, ambiciós, fiatalos munkatársat keres raktárosi munkakör betöltésére. Multinacionális cégnél végzett hasonló munka esetében 6 hónap tapasztalat elegendő.

Főbb feladatok:
• Szállítások érkezésének megszervezése, ellenőrzése
• Áruátvétel, rendszerezés, bevételezés
• Árukészlet mozgatása, árukiadások kezelése
• Raktárkészletek folyamatos ellenőrzése
• A készletek újratöltésének időbeni jelezése a beszerzési osztály fele
• Adminisztráció a cégünk által használt készletkezelő software segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Jó kommunikációs készség magyar, román nyelven;
• Szervezőkészség;
• Precíz, ígényes, gyors munkavégzés;
• Terhelhetőség;
• Önálló problémamegoldás;
• Számítógépes programok (Microsoft Office) ismerete;
• B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
• Tiszta jogviszony;
• Fejlődési lehetőség;
• Változatos munkafeladatok;
• Hosszútávú munkaviszony;
• Fix munkaprogram és rövid péntek.

Próba idő lejárta után plusz juttatásokat biztosítunk:
• Balesetbiztosítás a hét minden napjára. 24 órából 24 órát a világ bármely pontján
• 18 év alatti gyerekek utáni juttatások
• Távolság utáni ingázási juttatás
• 6. hónaptól régiség utáni juttatás

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes, frissített önéletrajzod egy kis motivációs szöveggel a hello@ecotiny. House e-mail címre.

Jelentkezési határidő: július 31.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.06.30
Megtekintve3102 alkalommal
Azonosító#751450

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye
Weboldalwww.ecotiny.house