A Melinda Instal Értékesítési tanácsadót alkalmaz szentegyházi üzletébe.
Szeretettel várjuk jelentkezésedet, ha szenvedélyesen érdeklődsz az épületgépészeti technológiai megoldások iránt, és van kiskereskedelmi szakmai tapasztalatod.

Értékesítési tanácsadó feladatai:
- Ügyfeleknek való szakszű tanácsadás
- Forgalmazott termékek és szolgáltatások bemutatása, népszerűsítése
- Adminisztratív tevékenység ellátása

Elvárások:
- Román nyelv alapos ismerete
- Microsoft Office ismeretek
- Megbízhatóság

Előnyt jelent:
- Épületgépészeti ismeretek
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- Betanítás, majd időszakos képzések
- Kultúrált munkakörülmények
- Versenyképes alapbér plusz telesítmény alapú motiváló bonusz

Ha szeretnél csapatunk tagja lenni, tervezhető jövedelemre és teljesítmény arányos bunuszra vágysz egy országosan elismert vállalatnál, akkor küldj nekünk egy fényképes önéletrajzot a karrier@melinda.ro e-mail címre vagy hozd be személyesen az önéletrajzod Székelyudvarhelyen, a Bethlenfalvi út 314 szám alatt levő székhelyünkre.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.03.17
Megtekintve3408 alkalommal
Azonosító#753729

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzentegyháza / Hargita megye
Weboldalhttps://www.melindainstal.ro/