Hirdetés tartalma

Sef Santier/sef punct de lucru
Candidatul ideal
Candidatul ideal este inginer constructor/ maistru constructor, are o capacitate bună de coordonare și comunicare, de preferat cu experiență de peste 5 ani în urmarirea lucrarilor de construcții.
Descrierea jobului
Cerinte:
• Seriozitate, aptitudini de conducere, atenție la detalii, implicare profesionala.
• Minim 3 ani experienta ca sef santier/sef punct de lucru constructii EDILITARE (APA CANAL).
• Studii superioare in domeniul constructiilor; / studii postuniversitarte in domeniul constructiilor.
• Experienta in planificarea lucrarilor si alocarea de resurse.
• Aptitudini de citire a planselo de proiect, si le poate pune in opera
• Cunostince PC, Excel, Word
• Avantaj cunoasterea limbii. engleze, maghiare
• Permis de conducere categoria B.

Responsabilitati:
• Coordonează direct executarea lucrărilor atribuite site-ului de către managerul de proiect, cu respectarea prevederilor documentației tehnice a normelor în vigoare, a procedurilor tehnice
• Raspunde de realizarea lucrarilor in termenele stabilite in contract cu Beneficiarul lucrarii.
• Organizeaza fiecare loc de munca, repartizeaza lucrarile pe formatii de lucru sau pe echipe si pe executanti, supravegheaza executia lucrarilor pe tot timpul programului de lucru.
• Ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de lucru
• Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie
• Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si verifica existenta documentelor de calitate
• Ia in primire materialele asigurate si le distribuie
• Asigura la punctul de lucru, fise tehnologice, proceduri, desene si alte documentatii. Etc.

Oferta:
• Pachet salarial atractiv;
• Autoturism, laptop si telefon de serviciu;
• Conditii bune de lucru, seriozitate din partea angajatorului;
• Proiecte de constructii motivante din punct de vedere profesional.

Szponzorált hirdetés

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.02.09
Megtekintve3886 alkalommal
Azonosító#755916

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőZsuzsanna
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye

Felhívás

A szekelyhirdeto.info nem felel a hirdetésben leirtakért és nem tudja garantálni azok pontosságát. A saját biztonsága érdekében legyen mindig körültekintő, soha ne utaljon előre pénzt vagy adjon ki pénzügyi információt. Olvassa el adatvédelmi irányelveinket.
Hirdetés jelentése