Hirdetés tartalma

Követelmények
- Lakóhely (lehetőleg) Hargita megye, Maros, Kovászna
- Nagyon jó szervező, kommunikációs és tárgyalókészség;
- szívesen dolgozol egy fiatalos, ambiciózus csapatban.
- komolyság.
- vezetői engedély - B kategóriás;
- Felsőfokú román nyelvtudás
- Outlook, Excel, Word
- Értékesítési tapasztalat

Előnyök:
Tapasztalat HVAC megoldások értékesítésében lakossági vagy ipari projektekhez
Vonzó fizetés
Motivácios bónusz
Munkahelyi betanítás vezető kollégáinkkal
Otthoni munkavégzés lehetősége
Angol nyelvismeret

Munkaköri leírás
Felelősségek
- Szellőztető tárgyak értékesítése.
- A cég összes termékének és szolgáltatásának kiváló szintű ismerete;
- Célpiac felkutatása, potenciális ügyfelek megszólítása;
- Ügyfelek felkeresése értékesítési interjúk lebonyolítására, igények azonosítására és a megfelelő megoldások felkínálására

Vonzó, a teljesítménnyel korrelált fizetési csomag;
- karrierfejlesztési lehetőségek;
- szakmai továbbképzési lehetőségek;
- Mobiltelefon.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.02.14
Megtekintve3358 alkalommal
Azonosító#756943

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőAltecovent
TelepülésHargita,kovaszna,maros / Hargita megye
Weboldalhttps://ventilatiecurecuperarecaldura.ro/