Hirdetés tartalma

Főbb feladatok, munkák:
• épületvillamosság tervezési projektekben való részvétel, kisebb-nagyobb önálló tervezési feladatok elvégzése
• vezető tervező kollégákkal való együttműködés
• szakági tervezőkkel való kapcsolattartás, együttműködés
• folyamatos tervezői kommunikáció a megrendelőkkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Ha az alábbi tulajdonságok jellemzőek rád, jelentkezz!
• alaposság és precizitás,
• jó kommunikációs készség, megoldás orientáltság
• lojalitás
• új kihívások, újítások és folyamatos fejlődés iránti ambíciók
• pályakezdő, illetve kevés szakmai tapasztalattal rendelkező mérnökök jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• AutoCAD program használatában magabiztos jártasság vagy nyitottság a program használatának elsajátítására

• Más cégeknél szerzett szakmai gyakorlat
Amit kínálunk:
Dinamikusan fejlődő csapatunkba, villamos tervezési feladatok elvégzéséhez keresünk épületgépész, vagy villamosmérnök munkatársat. Ha szeretnél dolgozni, szereted az új kihívásokat, az önálló feladatokat, jelentkezz az office@tigrawill.ro e-mail címen!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.02.15
Megtekintve3274 alkalommal
Azonosító#756997

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőNagy Csaba
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye