Hirdetés tartalma

Kedves Álláskeresők!

Partnercégünk vonóhorog gyártó üzemébe egy hegesztőrobot kezelő operátor munkatársakat keresünk, 2 műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel Hollandiába. (Pályakezdők jelentkezését is várjuk).
Feladatok:
• Vonóhorog alkatrészeinek hegesztősablonokba való bekészítése.
• Hegesztőrobot kezelése.
• Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése.
Amit a cég kínál:
• Folyamatos hosszú távú munkalehetőség.
• 2 műszakos munkarend.
• Holland bejelentett munkaviszony, és betegbiztosítás.
• Kulturált jól felszerelt szállás!
• Ingyenes céges autó munkába járáshoz
• Heti fizetési rendszer
Bruttó €13,61 órabér + vakációpénz.
Fizetés a szállásköltség és az egészségbiztosítási járulékok levonása után nettó €505,00 heti 40
Órára.
Elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
• 2 műszakos munkarend vállalása.
• Minimum műhelyszintű Angol vagy Holland nyelvtudás. (A2-B1)

Érdeklődni és jelentkezni az alábbi email címen fényképes önéletrajzzal: gyorgy@interwel. Nl.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.02.23
Megtekintve3170 alkalommal
Azonosító#758488

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőInterwel
TelepülésBudapest / Egyéb régió
Weboldalhttps://www.interwel.nl/