Hirdetés tartalma

Munkalehetőség Hollandiában, Amszterdamban

Toborzóirodánk Amszterdamban a következő pozícióba keres munkavállalókat:

- Szobalány / Szobafiú

Elvárások:

- jó munkamorál
- udvarias magatartás és megjelenés
- önmagára illetve munkájára igényes
- angol vagy holland nyelvtudás szükséges
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Ajánlatunk:

- 13,20€ bruttó órabér
- szállás igény esetén
- jó munkakörnyezet
- egy műszakos munkarend
- egy ingyenes étkezés munkaidőben
- holland munkaszerződés és egészségbiztosítás

A fizetés havonta bankszámlára utalva történik.
Kiutazásban nem tudunk segíteni pénzügyileg.
Nincs közvetítői díj.

Jelentkezéshez kérjük küldjön egy fényképes önéletrajzot a következő e-mail címre:

info@hongaarsearbeider.com

További információ a következő telefonszámon kapható:

+31 611 068 450
+36 30 533 0877
+40 73 4144 001.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.05.17
Megtekintve1607 alkalommal
Azonosító#760064

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésMargitta / Bihar megye