Michael Kors a luxuskiegészítők és -ruházat világhírű, díjnyertes tervezője. Michael Kors 1981-ben alapította luxusdivatcégét, és jelenleg számos terméket gyárt Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors és Michael Kors Mens márkanév alatt. Ezek a termékek tartalmaznak kiegészítőket, cipőket, órákat, ékszereket, szemüvegeket és különféle illattermékeket.

Raktári alkalmazottként dolgozni a Michael Kors-nál hosszú távú munkát jelent karrierlehetőségekkel.

DIÁKOKAT IS ELTUDUNK HELYEZNI MIN. 2 HÓNAPRA!

Munkakör:

-áruk elkészítése megrendelések alapján
-picking
-packing (csomagolás, a megrendelések ellenőrzése)
-címkézés
-munka kézi szkennerel
-EPT-vel való munka /szükséges az előző tapasztalat/

Munkaidő:

-2 múszakos munkarend 07:00 – 19:00 között
-kb. 40 óra / hét

Bér:

-11,50€ bruttó/óra
-túlórák 130%
-szombati pótlék 150%
-vasárnapi pótlék 200%
-heti fizetés
+ 8,33% holiday money

Követelmények:

- előző raktári tapasztalat és jogosítvány előnyt jelent
- megbízhatóság
- rugalmasság
- tiszta erkölcsi bizonyítvány
- angol nyelvtudás (B1) szint

Előnyök:
-stabil, hosszú távú munka
-munkábajárás INGYENESEN
-sofőrök napi bónusz 3€
-évente kétszer jelentős kedvezménnyel vásárolhat termékeket
-alacsony belépési költségek
-holland munkaszerződés
-szállás a munkaadó által biztosítva
-a munkáltató segítsége – segít minden regisztrációs kötelezettség teljesítésében Hollandiában

Info: 00421 905685202 vagy hu@universalconsulting. Sk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.05.26
Megtekintve3153 alkalommal
Azonosító#771712

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésVenlo, Hollandia / Egyéb régió
Weboldalhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/