Gyergyószentmiklósi Szikra Manufaktura pékség keres szorgos, munkaszerető, jó csapatszellemmel rendelkező személyeket pék munkakörbe.

Cégünk BIO alapanyagok felhasználásával készít házias jellegű, kovászos, kézműves kenyereket.
A munka velős részét félautomatizált, kézműves stílusú pékipari berendezések végzik, a munka nagyobb része ezen gépek kezeléséből áll!

Feladatok:
- Segédkezés az áruátvételnél
- A liszt kimérése és szitálása
- Kelesztő, dagasztól, formázó, szétosztó és bevető szerkezetek, illetve a gázüzemű kemence kezelése
-Kenyérszeletelő gép kezelése
- Csomagolási előműveletek elvégzése

A munkakör nem igényel előzetes szakmai tapasztalatot, a betanítás helyben történik.

Amit kínálunk:
- Tiszta, higiénikus, vadonat-új berendezésekkel felszerelt, kellemes munkakörnyezet
- Ellenőrzött hőmérséklet a munkavégzés helyén: a kemence mellett dolgozók számára is kellemes hőmérsékleti viszonyokat biztosítunk, a termelési egység hőmérséklet szabályzó berendezéssel rendelkezik!
- Versenyképes bérezés
- Hivatalos munkaviszony, munkaszerződéssel
- Stabil munkahely, hosszutávú munkavégzés fejlődési lehetőséggel.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.11.14
Megtekintve2822 alkalommal
Azonosító#773582

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésGyergyószentmiklós / Hargita megye