Azonnali belépéssel keresünk gyártási operátorokat és csomagolókat.

Munkakör:

Gyártósori munka, csomagolás, címkézés
Cukrászati termékek és pékáruk csomagolása (fánkok, croissantok...).

Munkaidő:

3 műszakos munkarend – 08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00
hétfő-péntek

Helyszín: Oldenzaal

Bér: 10,95 - 21,92 EUR/óra

plusz pótlékok az éjszakai, hétvégi munkavégzésért, ünnepnapokon 200%-ig (23,42 €-ig/óra)

Követelmények:

- angol nyelvtudás A2 szint
- rugalmasság, megbízhatóság
- jó fizikai állapot
- tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

- pótlékok 200%-ig (21,92 €/óra)
- szállás biztosítva a munkáltató által
- munkába járás a munkaadó által biztosítva
- holiday money 8,33% (a 13. fizetés ekvivalense)
- holland munkaszerződés
- a munkaadó biztosítja a munkavédelmi cipőt és ruhát

Bővebb info: 00421 905685202 vagy hu@universalconsulting. Sk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.05.26
Megtekintve3019 alkalommal
Azonosító#773740

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésHollandia / Egyéb régió
Weboldalhttps://www.universalconsulting.hu/munkaajanlatok/