Hirdetés tartalma

Tűz és biztonságtechnikai mérnök főbb feladatai:
Technikai:
• Átfogó és mélyre ható ismeretek elsajátítása a tűz és biztonságtechnikai rendszerekkel kapcsolatban
• elepített rendszerek programozása, beüzemelése, tesztelése a munkaterületen
• Átadásokon történő részvétel, azok dokumentálása

Minimum elvárások:
• Főiskolai végzettség releváns területen (villamosmérnök, biztonságtechnikai mérnök vagy rokon szakmák)
• Kiemelkedő kommunikációs készség
• Alapossaág, pontosság
• Társalgás szintű angol nyelvtudás
• B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
• Korábbi tapasztalat tűz és biztonságtechnikai rendszerek területén
• Építési területen történő munkavégzésben szerzett tapasztalat
• AutoCAD, IT ismeretek
Amit nyújtunk:
• Szakmai fejlődés
• Versenyképes fizetés
• Szállás és utazási költségtérítés
Munkavégzés helye:
• Helyi és megyén kivüli munkapontok

Jelentkezést önéletrajz és motivációs levél csatolásával várjuk a következő e-mail cimre: secretariat@bbsz.ro.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.06.02
Megtekintve3242 alkalommal
Azonosító#774855

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőBarta Ábel
TelepülésCsikszereda / Hargita megye