A MedPlus székelyudvarhelyi munkapontja, munkatársat keres audiológiai kabinetjébe.
Amit kínálunk:
- Stabil, hosszútávú munkalehetőség
- Versenyképes fizetés
- Igényes, nyugodt munkakörnyezet
- Betanítás, szakmai fejlődés biztosítása
Elvárásaink:
- Önálló munkavégzés
- Nagyon jó kommunikációs képesség
- Problémamegoldó képesség
- Türelem
- Motiváltság
- Számítógépes ismeretek
- Román nyelvtudás
Előny az egészségügyi végzettség, az értékesítési tapasztalat és az angol nyelv ismerete.
Teljes munkaidőre keresünk munkatársat, napi 8 órás, hétfőtől péntekig tartó munkaprogrammal.
Kérdés esetén hívjon bizalommal a 0753-824596, önéletrajzokat a medplusromania@yahoo.com email címre várjuk. Visszajelzést, csak az általunk kiválasztott személyek kapnak.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.07.21
Megtekintve2649 alkalommal
Azonosító#775881

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye