Magyarországi telephelyünkre, gépkezelői munkakörbe alkalmazunk munkaerőt.
Feladatok: minőségellenőrzés, fizikai munka válogatás, PCL vezérelt gépek, daraboló gép kezelése.
Elvárás: középfokú végzettség.
Előnyt jelent ha valaki rendelkezik lakatos vagy villanyszerelői tapasztalattal, öntőgép vagy csiszológép kezelésben való jártassággal.
Amit kínálunk:
-kiemelkedő bérezés (akár bruttó 448 ezer forint + műszakpótlék)
-műszakpótlék
-13. havi fizetés
-ingyenes szállás
-bejárási támogatás
-cafeteria
Jelentkezni lehet a 0743.176.944-es telefonszámon.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.07.22
Megtekintve2637 alkalommal
Azonosító#777806

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésGheorgheni / Hargita megye
Weboldalwww.miellquality.ro