Hirdetés tartalma

Feladatok:
- Vendégek érkeztetése, utaztatása
- Vendégek részére információ - nyújtás
- Recepció egyéb adminisztrációs munkáinak elvégzése
- Egyéb területekkel való szakmai kapcsolattartás

Elvárások:
- Román és angol nyelv ismerete
- Vendégközpontú szemlélet
- Jó problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
- Rugalmas hozzáállás
- Jó kapcsolatteremtő képesség
- Informatikai ismeretek

Amit kínálunk:
- Kellemes környezetben történő munkavégzés
- Stabil, megbízható munkahely és bérezés
- Munkatársi kedvezmények a Hunguest szállodákban
- Fejlődési lehetőség

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a Fenyő Szálló titkárságán lehet naponta 8:00 - 16:00 óra között, vagy a director@hunguest-fenyo.ro e-mail címen.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.07.11
Megtekintve3028 alkalommal
Azonosító#780074

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSc Fenyo Srl
TelepülésCsíkszereda / Hargita megye