Az Mensen voor alle Werken holland tulajdonú cég keres TOBORZÓ MUNKATÁRSAT legalább középfokú angol nyelvtudással főállású munkaidőbe Csíkszeredába.

Feladatok:
- Hirdetési felületek keresése, hirdetések feladása, szerkesztése, folyamatos kezelése, online marketing tevékenységben való közreműködés (fórumok, állásportálok)
- A beérkező önéletrajzok elbírálása, kezelése
- Állásinterjúk leszervezése és lefolytatása, valamint a jelöltek angol nyelvtudás-szintjének felmérése
- A jelöltek teljes körű tájékoztatása, az interjún készített dokumentációk adatbázis-kezelő rendszerbe történő rögzítése, az adatbázis karbantartása és frissítése
- Kapcsolattartás a Hollandia-i irodával

Elvárások:
- Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
- Legalább középfokú végzettség, humán beállítottság
- Energikus, fiatalos személyiség, határozott kiállás
- Önálló és precíz munkavégzés a munkaidő jelentős részében
- Kiváló kommunikációs készség
- Precizitás és kiváló adminisztrációs készségek,
- Felhasználói szintű, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office, Google Docs, stb.)
- Jogosítvány

Amit a cég kínál:
- Versenyképes jövedelem, fix bérezés
- Azonnali kezdés, folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
- Stabil hátterű, folyamatosan bővülő vállalatcsoport háttértámogatása

Jelentkezés a pályázott munkakör megjelölésével a tárgy rovatban emailcímre küldött fényképes önéletrajzzal, munkatapasztalat részletes leírásával, fizetési igény megjelölésével lehet.

Mensenvoorallewerken@gmail.com.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.02.20
Megtekintve1951 alkalommal
Azonosító#790026

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőKicsiszekely
TelepülésRotterdam / Egyéb régió
Weboldalhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100085752864722