Hirdetés tartalma

Gyorséttermi munka Amsterdamban a Burger Kingben
Elvárások:
Angol nyelvtudás
Több műszakos munkarend vállalása
Feladatok:
konyhai kisegítő feladatok ellátása
ételek elkészítése
vendégek kiszolgálása
asztalok és vendégtér rendben tartása
Órabér:
21 éves kortól 12.20€ /óra
20 éves kortól 10.98€ /óra
19 éves kortól 9.76€ /óra
18 éves kortól 8.54€ /óra
17 éves kortól 7.32€ /óra
16 éves kortól 6.10€ /óra
Utazási költségtérítési támogatás: 0.19cent/km napi maximum 40km egy irànyban, €15,20/nap
Szüksèg esetèn szàllàst tudunk biztosítani
Jelentkezni emailben angol nyelvű önèletrajzzal a mensenvoorallewerken@gmail.com e-mail címen lehet.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.10.21
Megtekintve2533 alkalommal
Azonosító#790035

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőKicsiszekely
TelepülésAmszterdam, Hollandia / Egyéb régió
Weboldalhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100085752864722