A székelyudvarhelyi Garden Pool Solutions S. R. L. Medencetechnikai, illetve öntözőrendszerekkel foglalozó vállalat épület gépészmérnök és menedzser asszisztens munkakörök betöltésére keres szakembereket.
Amit ajánlunk a munkakört betöltő személynek:
• Hosszú távú és stabil munkaviszony
• Családias környezet
• Változatos projektekben való részvétel
Amit a jelentkezőtől elvárunk:
• Microsoft Office csomag felhasználói ismeretek
• Román nyelvtudás
• Pontos és megbízható munkavégzés
Előnyt jelent:
• Gépészmérnöki végzettség
• AutoCAD, vagy hasonló jellegű grafikus szoftverek ismerete
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, önéletrajzát várjuk az office@gardenpool.ro e-mail címre, további információkért érdeklődni lehet a 0745296561-es telefonszámon, vagy látogasson meg minket személyesen Székelyudvarhelyen, a Kadicsfalvi út 67. Szám alatt.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.10.24
Megtekintve2546 alkalommal
Azonosító#794558

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye