Szenvedélyed a komplex, stratégiai gondolkodás? Kitartó vagy és nyitott a változásokra?

Az Eco-Tiny House guruló kis faházikóinkra értékesítői képviselőt keres.
Jelentkezz csapatunkba, ha neked is szenvedélyed a praktikus, fenntartható életmód és szívesen dolgoznál apróházaink nemzetközi értékesítésén!

Főbb feladatok:
- Ajánlatkérések fogadása
- A termékek megismerése után, szakmai tájékoztatás az ügyfeleknek a termékekről
- Ajánlatok készítése
- Az értékesítési folyamat során az ügyfelekkel való kapcsolattartás
- Az előírt értékesítési adminisztráció elvégzése
- A kijelölt ügyfélkörrel való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Precíz, pontos munkavégzés, magabiztosság
- Szervezési készség
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Angol vagy német nyelv felsőfokú ismerete, használata, előnyt jelent más idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
- Fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz
- Stabil pozíció egy ígéretes, erős piaci háttérrel rendelkező cégnél
- Versenyképes jövedelem és teljesítményarányos bónusz
- Szakmai fejlődés, új kihívások, változatos feladatok
- Az értékesítési munka támogatása magas színvonalú marketinganyagokkal, katalógusokkal, termékismertetőkkel és promóciókkal

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél a kis csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes, frissített önéletrajzod egy kis motivációs szöveggel és néhány általad kiválasztott referenciamunkáddal a hello@ecotiny. House e-mail címre április 20. -áig.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.04.20
Megtekintve1725 alkalommal
Azonosító#800812

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye