Hirdetés tartalma

Plastice Grid
Fő célunk a műanyag újrahasznosítása és a vevőink igényeinek hosszútávú kielégítése. A cég csak újrahasznosítható műanyagot fog feldolgozni, ami segítségével hozzájárul már a cég is a környezet védelméhez, de ugyanakkor a vevő vagy felhasználó is segít ebben, így csökkenteni lehet a nem újrahasznosítható műanyagok mennyiségét.

Feladatok:
Megtervezi és koordinálja az újrafelhasználható csomagolás gyártási folyamatát
Koordinálja a gépek működését, amelyekkel a prototípusokat gyártják
Elsajátitja és tanácsot is adhat a gyártási folyamatok technológiájában
Ügyfelek meggyőzése a cég által kínált szolgáltatások megrendelésére, amely a vevővel történő első kapcsolatfelvételel kezdődik és akkor ér véget, amikor az eladott termék a vevő birtokába kerül és a kifizetés is megtörténik

Az értékesítési ügynök fő feladatai:
Piackutatás és új ügyfelek bevonása
Kapcsolatok kialakítása és fenntartása az ügyfelekkel
Potenciális kedvezményezettek igényeinek elemzése
Kereskedelmi ajánlatok elkészítése
Kereskedelmi tárgyalásokon való részvétel
Termékek és szolgáltatások kínálatának testreszabása minden lehetséges kedvezményezett számára
Állandó kapcsolattartás a kedvezményezettek képviselőivel
Részvétel promóciós akciók szervezésében: vásárok, kiállítások, kampányok

A gépészmérnök fő feladatai:
Képzeli el és tervezi meg egyes alkatrészek mechanikai részleteit
Az új projekteket ellenőrzi, ellenőrzi az összes paraméterre vonatkozó számításokat, meghatározza a megfelelő anyagokat és ellenőrzi a hatályos munkavédelmi előírásokat és szabványokat
Együttműködik a prototípust megvalósító műszaki személyzettel. A projekt tesztelése után a mérnök végzi el a szükséges változtatásokat a vázlaton és ezután odaadja a dokumentációt azoknak, akik a gyártásért felelősek

Elvárások:
Felsőfokú végzettség
Tapasztalat előnyt jelent
Jó kommunikációs és prezentációs készség
Jó tanulási készség
Kereskedelmi szemlélet
Udvarias, barátságos személy.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.03.29
Megtekintve1715 alkalommal
Azonosító#802668

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye