Bútortermékek online értékesítésére keressük leendő munkatársunkat gyergyószentmiklósi irodánkba. A pozíció teljes mértékben irodai munka, amely a logisztikai ügyintézést, megrendelések felvételét és számlázását, ügyfelekkel való kapcsolattartást és kisebb marketing feladatok ellátását foglalja magába.

Főbb feladatok: online megrendelések kezelése különböző platformokon (legfőbb partnerünk az Emag), kapcsolattartás az ügyfelekkel és a gyorsposta-partnerünkkel, eladások számlázása számlázó programban, ezen kívül heti néhány alkalommal reklámok készitése különböző platformokon.

Elvárások:
- aktív magyar és román nyelvtudás szóban és írásban
- alapszintű angol nyelvtudás
- MS office alapszintű ismerete
- flexibilitás és gyors betaníthatóság

Előnyt jelent:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- online shop backoffice-ok ismerete

Munkahelyi extrák:
- ingyenes kávé
- péksütemények heti rendszerességgel
- családias környezet
- céges mobiltelefon és laptop

Érdeklődni a +40748883580-as telefonszámon lehet, önéletrajzát a comenzi@transilvan.ro e-mail címre várjuk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2022.12.19
Megtekintve2233 alkalommal
Azonosító#803398

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésGyergyószentmiklós / Hargita megye
Weboldalhttps://transilvan.ro/ro/2-paturi-si-mobilier-din-lemn