Szeretsz szervezkedni? Szereted, ha a mindennapjaid kiszámíthatóak? Számodra a logisztika egyenlő a hatékonysággal?
Ha igen és van tapasztalod a logisztika területén, akkor a guruló kis faházikóink szervizelésének és szállításának a leszervezése, optimalizálása rád vár.

Főbb feladatok:
• Kapcsolattartás klienseinkkel;
• Beérkező szervizigények dokumentálása;
• Szerviz utak megszervezése;
• A fuvarozáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok;
• Napi logisztikai, fuvarszervezések lebonyolítása, archiválása;
• Optimális útvonalak kidolgozása;
• Ügyvezető munkájának segítése;
• Munkakörhöz kapcsolódó, egyéb feladatok elvégzése, operatív, adminisztratív ellátása;

Amit elvárunk:
• Minimum középiskolai végzettség;
• Fuvarszervezésben szerzett gyakorlat, tapasztalat;
• Aktív angol, román nyelvtudás szóban és írásban;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• Dinamikus, magabiztos hozzáállás;
• Logikus, pozitív gondolkodás;
• Kommunikációs és problémamegoldó képesség;
• Megbízhatóság és precizitás;
• Legyél barátságos és mosolygós;

Előnyt jelent:
• Szállítmányozói, raktárlogisztikai vagy szolgáltató területen szerzett tapasztalat/végzettség;
• Másik idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

• Teljes munkaidős állás, 8 órás munkaprogram;
• Rövid péntek;
• Baleset biztosítás a nap 24 órájában, a világ bármely részén;
• Versenyképes jövedelem;
• Fejlődési lehetőség a cégen belül;
• Vidám kollégákat;
• Motivált, dinamikus csapat;
• Nemzetközi piacon jelenlévő cég nyújtotta biztos háttér;

Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk jelentkezésed a hello@ecotiny. House email címen, 2023. Február 15-ig.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.02.05
Megtekintve2969 alkalommal
Azonosító#810618

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye