Szereted a pörgést? Unod a monotonitást és szereted ha változatosak a feladataid?
Ha igen, akkor nálunk van a helyed!
Az Eco-Tiny House folyamatosan fejlődő csapata ambiciós, fiatalos munkatársat keres Asszisztens munkakör betöltésére.
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Magas szintű őszinteség;
• Produktív munkavégzés;
Amit kínálunk:
• Fejlődési lehetőség egy egyedi csapat és cégkultúra támogatásával;
• Betekintés egy startup müködésének változatos világába;
• Tiszta jogviszony;
• Hosszútávú, stabil munkaviszony;
• 3150 lej nettó kezdőfizetés és további juttatások és bónuszok;
• Változatos munkafeladatok;
Főbb feladatok:
• Személyi asszisztencia nyújtása az ügyvezető részére;
• Vendégek és ügyfelek fogadása;
• Adminisztratív feladatok ellátása;
• Postai és egyéb külsős ügyintézés;
• Az iroda műkődéséhez szükséges beszerzések koordinálása;

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldd el fényképes, aktualizált önéletrajzod egy motivációs levéllel a hello@ecotiny. House e-mail címre.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.04.11
Megtekintve2140 alkalommal
Azonosító#811080

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsíkszereda / Hargita megye