Neked is fontos, hogy a környezeted tiszta és átlátható legyen? Igényes vagy a tisztaságra?
Csatlakoznál az Eco-Tiny csapatába Műhely-takarításra, karbantartásra? Ha igen, akkor nálunk van a helyed.
Az álláshoz tartozó elvárások:
- Igényesség Önmagára és környezetére;
- Önálló, lelkiismeretes munkavégzés;
- Őszinteség és lojalitás;
Amit kínálunk:
- Fejlődési lehetőség egy egyedi csapat és cégkultúra támogatásával;
- Betekintés egy startup működésének változatos világába;
- Tiszta jogviszony;
- Hosszútávú, stabil munkaviszony;
- 3150 lej nettó kezdő fizetés valamint további juttatások és bónuszok;
- Változatos munka feladatok;
Főbb feladatok:
- Műhely tisztántartása, karbantartása
- Műhely felporszívózása, portalanítása;
- Szelektív szemétgyűjtés, átadás a megfelelő intézmények felé

Amennyiben szeretnél a kis csapatunk tagja lenni küld el fényképes, frissített Önéletrajzod egy kis motivációs szöveggel a hello@ecotiny. House email címre.
Jelentkezési határidő: február 17.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.02.10
Megtekintve2118 alkalommal
Azonosító#811848

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésCsikszereda / Hargita megye