A WBI-DATA S. R. L. IT rendszerek karbantartására és szervizélésre technikust keres székelyudvarhelyi munkavégzéssel.
Feladataid részét képezik majd:
- Számítógépes hardverek és szoftverek telepítése, karbantartása, üzemeltetése
- Nyomtatók, fénymásolók karbantartása, javítása
- Hálózati eszközök üzembe helyezése, karbantartása
- Számviteli eszközök szervizelése
Elvárásaink:
- Alapfokú román nyelvtudás
- Pontosság, megbízhatóság
- Vevőközpontúság
- Nyitott, tiszta kommunikáció
- Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
- Önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás
- Nyitottság új dolgok megtanulására a szakmában
Előnyt jelent:
- Angol nyelvtudás
- Szakirányú végzettség
- Alapfokú elektronikai ismeretek
- Tapasztalat IT rendszerek hibakeresésében és javítátásában
Jelentkezésedet, önéletrajzodat az orban@wbi-data.ro e-mail címre várjuk.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.03.14
Megtekintve1884 alkalommal
Azonosító#817202

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye
Weboldalwww.wbi-data.ro