A Hubertus Trade, vadász és sportruházat forgalmazásával foglalkozó Székelyudvarhelyi székhelyű cég, ÉRTÉKESITŐ munkatársat alkalmaz.
Az ideális jelölt:
- legalább 1 év értékesítési területen szerzett tapasztalat;
- jó kommunikációs és tárgyalási készség;
- figyelem a részletekre és cselekvésorientált az eredmények elérésére;
- dinamikus, társaságkedvelő ember;
- általános PC kezelési ismeretek (Word, Excel);
Munkaköri leírás:
- új potenciális ügyfelek feltérképezése;
- a cég szolgáltatásainak és termékeinek népszerűsítése;
- hosszú távú szerződések tárgyalása és megkötése;
- professzionális és hatékony kapcsolattartás a portfólióba tartozó ügyfelekkel;
- a célok meghatározott határidőn belüli megvalósítása;
Amit kínálunk:
-egységes fix bércsomag;
- nagyon motiváló állandó teljesítménybónuszok;
- hatékony munkaeszközök;
- munkahelyi telefon;
- egy fiatal és teljesítményorientált csapatban való munkalehetőség;

Az önéletrajzokat a contabilitate@lalimitasupravietuirii.ro email címre lehet küldeni. Érdekődni a 0752265850 telefonszámon.

Információk a hirdetésről

Hirdetés jellegeKeres
Feladási idő2023.04.20
Megtekintve1848 alkalommal
Azonosító#823237

Kapcsolat a hirdetővel

TelepülésSzekelyudvarhely / Hargita megye