Székelyudvarhelyi NORMA Kft Kamion alkatrész nagykereskedés Udvarhelyi munkapontjára Értékesítési vezető munkatársat alkalmaz.
Csapatunk bővítése céljából keressük lendületes csapatunk legújabb tagját.
? Feladatok:
▶ Kapcsolattartás a kliensekkel.
▶ Telefonon és emailen beérkező megrendelések kezelése, adminisztrálása.
▶ Csapat munkájának támogatása.
▶ Alkatrészek azonosítása.
▶ Jó kommunikációs készség szóban és írásban.
▶ Office programok ismerete (Excel, World...)
?? Előny ha van értékesítési tapasztalatod, a többiben mi segítünk.
?? Továbbá ha technikai beállítottságú személy vagy és van egy minimális alkatrész ismereted de még nem dolgoztál azonosítóként akkor is jelentkezhetsz, mivel hosszútávra tervezünk, mi segítünk a betanításban.
✅ Amit ajánlunk:
✅ Hosszútávú stabil folyamatos munkalehetőség.
✅ Versenyképes bérezés, ha átlagon felül teljesítesz mi díjazni fogjuk.
✅ Fejlődési - előrelépési lehetőség
✅ Munkád során számíthatsz a csapat támogatására, betanítást is vállaljuk.
Napi 8 órás munkaprogrammal és szabad hétvégével.
Jelentkezni emailben lehet, küld el önéletrajzod a hr@norma.com.ro címre. Az emailben megkérünk tüntesd fel melyik állásra jelentkezel (Alkatrész Értékesítési vezető).

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.05.03
Megtekintve1844 alkalommal
Azonosító#825096

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőNorma
TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye