Recepciós csapatunk legújabb tagját keressük, akivel hosszú távon együttműködve, a legjobb élményt biztosíthatjuk vendégeink számára!

Nyitott, mosolygós és barátságos személynek tartod magad, aki nem riad vissza a kihívást jelentő helyzetektől sem? Ha magadra ismersz, csatlakozz hozzánk!

Feladatok:
Kapcsolattartás a vendégekkel, telefonon és e-mailben
Foglalások rögzítése, ellenőrzése, szobák beosztása
Szolgáltatások előfoglalásának kezelése
Vendégek fogadása, tájékoztatása, utaztatása
Számlák kiállítása és kasszakezelés
Belső kapcsolattartás a különböző részlegekkel (takarító személyzet, étterem, bowling, wellness)
Elvárások:
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Román és angol nyelv kommunikációs/tárgyalási szintű ismerete
Vendégközpontú hozzáállás, jó problémamegoldó és kommunikációs készség
Precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
Minimum érettségi diploma

Amit kínálunk:
Hosszútávú és stabil munkalehetőség
Kiszámítható fizetés, ételjegy, valamint teljesítmény alapú bónusz rendszer
Üzemanyag költség elszámolása
Septimia juttatások: wellness és bowling szolgáltatások ingyenes használata, 20% kedvezmény a la carte étkezés esetén
Fiatalos és törekvő csapat

Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a hrmanager@septiamiaresort.ro e-mail címen, vagy hívd a 0742 033 247-es telefonszámot!

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.06.16
Megtekintve1467 alkalommal
Azonosító#826742

Kapcsolat a hirdetővel

HirdetőSimma Noemi
TelepülésSzékelyudvarhely / Hargita megye