Hirdetés tartalma

Munkaköri leírás:
Megbízható és szorgalmas személyeket keresünk, szezonális vagy hosszú távon svédországi munkákra. Az álláslehetőségek többségénél Ön lesz felelős a növények termesztésével, karbantartásával és betakarításával kapcsolatos számos feladatért.

Főbb feladatok:
• Növények ültetése, öntözése és karbantartása
• A termények betakarítása és válogatása, valamint a szállításra való felkészítése
• Mezőgazdasági berendezések, például traktorok és kombájnok üzemeltetése
• Berendezések és szerszámok általános karbantartási feladatainak elvégzése
• A munka biztonságos és hatékony elvégzésének biztosítása
• Az összes egészségügyi és biztonsági előírás és vállalati irányelv betartása

Képesítések:
• A mezőgazdaságban vagy egy kapcsolódó területen szerzett korábbi tapasztalat előnyben részesített, de nem kötelező
• Fizikailag alkalmasság, erőnlét, kitartás
• Képesség jól dolgozni csapatkörnyezetben és követni az utasításokat
• Hajlandóság rugalmas munkaidőre

Versenyképes béreket kínálunk, és lehetőséget kínálunk arra, hogy dinamikus és kihívásokkal teli környezetben dolgozzon. Minimális munkaviszony 4 hónap, de ennél jóval többre is van lehetőség. Nyelvtudás nem szükséges, de bizonyos munkafolyamatoknál előny lehet.

0046 76 594 42 92
0046 73 610 15 57.

Hirdetés jellegeKínál
Feladási idő2023.05.25
Megtekintve1733 alkalommal
Azonosító#828046

Kapcsolat a hirdetővel

Település- / Hargita megye
Weboldalwww.dolgozzsvedorszagban.com